Kurumsal

Dünya’da Aromsa

Bulunduğu coğrafi konum, Aromsa’ya doğal lezzetleri iyi tanıyıp analiz etme avantajı sağlamaktadır. Bugün 20’nin üzerinde ülkede Aromsa ürünleri kullanılmaktadır. Aromsa' nın kendine özgü aroma ve sosları, dünyanın pek çok yerinde satılan gıda ürünlerine artı değer ve lezzet katmaktadır.

Aromsa, yüksek teknolojiye sahip esnek üretim sistemi ve aktif, yaratıcı kadroları ile dünya gıda sektörünü ve sektördeki yenilikleri günü gününe takip ederek, müşterilerine en hızlı şekilde pazar beklentilerini karşılayacak aromalar sunabilmekte, Avrupa, Asya-Pasifik ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki ofis ve temsilcilikleri ile müşterilerine hızlı ve kaliteli servis verebilmektedir.

Zengin ürün çeşitliliği ve müşterilerine sağlanan teknik destek, ülkemizde faaliyet gösteren yerli ve uluslararası gıda üreticilerinin Aromsa ürünlerini tercih etmelerini sağlamıştır.

Uluslararası standartlarda üretim yapan Aromsa, önümüzdeki yıllarda da ürün ve servis kalitesinden ödün vermeden Türkiye'de ve Dünya'da pazar payını büyütmeyi hedeflemektedir.